Організація харчування учнів

ПОЛОЖЕННЯ про порядок харчування окремих категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання м.  Запоріжжя

НАКАЗ "Про організацію харчування учнів 1-10-х класів ЗОШ № 3 у 2017/2018 навчальному році"

НАКАЗ "Про створення комісії по розгляду питань щодо надання пільгового харчування у 2017/2018 н.р."

НАКАЗ "Про створення бракеражної комісії (сирої та готової продукції)"

НАКАЗ "Про створення комісії громадського контролю за якістю харчування у школі на 2017/2018 н.р."

ПОКАЗНИКИ ВАРТОСТІ ХАРЧУВАННЯ:

• для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами - 19 грн. 23 коп.;
  • учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання, які користуються пільгами - 25 грн. 60 коп.;
  • інших учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів денної форми навчання - 7 грн. 63 коп.

ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗВІТУЄ!

(ПЕРЕЙТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ)