Прозорість та відкритість діяльності закладу

Шановін колеги, учні, батьки та гості нашого сайту. У зв'язку з впровадженням сервісів Google в управлінську діяльність та освітній процес з 05 січня 2018 року сайт ЗЗСО №3 починає свою роботу на новій платформі blogspot.

Залишайтеся з нами!

Буде багато цікавого та корисного.

ПЕРЕЙТИ НА НОВИЙ САЙТ

Відповідно до ст. 30, 78, 79 Закону України "Про освіту" від 05.09.2017 №2145-VIII, на виконання наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 08.11.2017 №550р "Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів освіти", наказу територільного відділу освіти Олександрвіського району від 14.11.2017 №534р "Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів освіти" на офіційному веб-сайті Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 оприлюднено документи та розміщено інформацію щодо діяльності навчального закладу, а саме:

1. Нормативно-правове забезпечення діяльності закладу.

2. Створення умов для функціонування та розвитку закладу.

3. Результативність діяльності.

4. Фінансування.

Для ознайомлення з вищезазначеною іфнормацією необхідно перейти у відповідний розділ за посиланням.