Згідно з  Робочим навчальним планом ЗОШ №3 на 2017/2018 навчальний рік

(затвердженим наказом ТВО Олександрівського району  від 03.07 2017 №286р)

в школі реалізуються наступні програми:

Навчальні програми для 1-4 класів

·         Українська мова (для шкіл з навчанням російською мовою). Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи

·         Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2 - 4 класи.

·         Русский язык. Учебная программа для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения 1-4 классы.

·         Литературное чтение. Учебная программа для общеобразовательных учебных заведений  с русским языком обучения 1-4 классы.

·         Іноземні мови. Навчальні програми для 1—4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та спеціалізованих шкіл.

·         Математика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів.

·         Природознавство. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Я у світі. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 3 - 4 класи.

·         Основи Здоров'я. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Фізична культура. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Образотворче мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Музичне мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

·         Трудове навчання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи.

Навчальні програми для 5-9 класів

·         Українська література.

·         Російська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою.

·         «Література» (російська та зарубіжна).

·         Історія.

·         Математика.

·         Фізика.

·         Хімія.

·         Біологія.

·         Інформатика для учнів 5-9 класів, які вивчали інформатику 2-4 класах.

·         Інформатика для учнів 5-9 класів.

·         Іноземні мови.

·         Географія.

·         Мистецтво.

·         Трудове навчання.

·         Природознавство.

·         Основи здоров'я.

·         Фізична Культура.

·         Правознавство.

Навчальні програми для 10-11 класів

·         Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. Рівень стандарту (зі змінами 2016 р.). Академічний рівень.

·         Українська література. Рівень стандарту.

·         Російська мова. Рівень стандарту (зі змінами 2016 р.).

·         Література (російська та зарубіжна) рівень стандарту (зі змінами 2016 р.).

·         Іноземна мова рівень стандарту.

·         Зарубіжна література рівень стандарту.

·         Історія України. Профільний рівень.

·         Всесвітня історія. Профільний рівень.

·         Правознавство. Академічний рівень.

·         Людина і світ. Академічний рівень

·         Художня культура. Рівень стандарту.

·         Математика. Рівень стандарту.

·         Біологія. Рівень стандарту.

·         Географія. Рівень стандарту.

·         Фізика. Рівень стандарту.

·         Хімія. Рівень стандарту.

·         Технології. Рівень стандарту.

·         Інформатика. Рівень стандарту.

·         Фізична культура. Рівень стандарту.

·         Захист Вiтчизни

Навчальні програми курсів за вибором факультативів

·        Програма курсу за вибором «Українознавство. 5-11 класи.·