9 лют. 2017

Урок правознавства в 9-А кл.

Урок правознавства в 9-А кл. за участю працівників Департаменту патрульної поліції м. Запоріжжя

Виховна година

Виховна година в 5-А класі на тему "Традиції українського народу"

Незабаром День Св. Валентина

Учні 1-А класу підготували подарунки до Дня Св. Валентина

Безпечний інтернет

Онлайн гра Wild Web Woods (подорож інтернет лісом) для учнів 7 кл.

Мы мултипликаторы!

На уроке Литературного чтения ребята из 4-А осваивали не лёгкую профессию, мультипликатора!

Семінар
8 лют. 2017

Вітаємо призерів конкурсу «Заговори, щоб я тебе побачив»!

Учні ЗОШ №3 прийняли участь в районному етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Інформація для батьків

"Національна мережа Центрів для дітей та сімей" надає безкоштовну соціальну, психологічну, педагогічну та інформаційну підтримку дітям та їх родинам, що знаходяться в складних життєвих обставинах
8 лют. 2017

Игры для эмоционального развития. Занятия с психологом.

Эмоциональная сфера необычайно важна в жизни любого человека, взрослого и ребенка. Учить ребенка выражать свои эмоции, объяснять, что он чувствует, - так же важно, как учить его писать и читать. Мало того, что осознание оттенков чувств, их градаций позволяет нам лучше понимать окружающих, мы еще и себя начинаем лучше понимать, наши потребности, страхи, эмоции.

Готуємось до Дня Св.Валентина

Ось такі валентинки приготували учні 7-А класу до Дня Св. Валентина.