15 трав. 2017

Тренінг емоційної грамотності в першому класі.

Адаптація до шкільних умов, а також саме навчання краще даються дітям, котрі характеризуються емоційною зрілістю, вміють спілкуватися із різними людьми, розуміти їх, Якими саме мають бути кроки до емоційної грамотності? Перші кроки полягають в тому, щоб вчити дитину пізнавати свій внутрішній світ, розпізнавати свої почуття та вміти називати їх, будуючи свій власний "словник емоцій".
15 трав. 2017

Тренінг "Майстер емоцій"

Профілактика виникнення фрустрації, емоційної напруги, депресивності в екзаменаційний період. Розвиток емоційної складової учнів.
13 трав. 2017

Тренінг "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

Мета тренінгу: поглибити і розширити поняття у дітей про дружбу, прищепити учням повагу до цінностей дружби; вчити дружити і толерантно ставитися до оточуючих. Робота в команді.
13 трав. 2017

Гурткова робота

Гурток "Вмілі рученята" в роботі

Танці - це життя!

Майстер-клас. Урок хореографії в початковій школі
12 трав. 2017

"Здорова дитина- щаслива родина»

Заняття з ЛФК
12 трав. 2017

Лекція для дівчат "Гігієна підлітка"

Для учнів 5-9 класів спеціалістами компанії Procter & Gamble проведено лекцію "Гігієна підлітка"

Участь в медіа форумі

Підсумки обласного форуму медіа проектів "Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю"

Відкритий урок математики в 1-х класах

В рамках проекту "Один учень - один комп'ютер" в 1-А, 1-Б класах з інклюзивною формою навчання пройшли відкриті уроки математики з використанням програмного забезпечення «Розумники» (Smart Kids)». Сучасно, змістовно, цікаво та практично!!!
11 трав. 2017

Тренінг "Як досягти мети"

Зустріч з представниками БФ "Caritas Ukraine"